هفت سال زندان برای یک درویش به جرم توهین به قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس

۶۳

بنابر گزارش‌های دریافتی از گناباد، مهندس عباس بهبهانی مدیریت شرکت تولیدی چینی تقدیس گناباد، بجرم توهین به قاسم سیلمانی فرمانده سپاه قدس بازوی برون مرزی سپاه پاسداران جمهوری اسلامی، به هفت سال زندان محکوم شد.

این حکم در  دادگاه تجدید نظر استان تایید و آقای مهندس بهبهانی روانه زندان شدند.

مهندس میرعباس بهبهانی مدیر تولید و ریاست شرکت تولیدی چینی تقدیس؛ در صنایع مختلف، سالهای زیادی مشغول به کار بوده است.

رشتهٔ تحصیلی‌شان، صنایع هواپیمایی و تعمیر موتور و بدنه است و پس از انقلاب سال ۵۷ در زمینه‌های گوناگونی همچون: کارخانجات سیمان، گچ، آجر چینی، دستمال کاغذی، پالایشگاه نفت، گاز و CO2 و… مشغول به کار بوده‌اند.

شرکت چینی گناباد نیز، با مدیریت مهندس بهبهانی و تدابیر وی و تخصصی که دارند، جایگاه ویژه‌ای در تولید و همچنین کارآفرینی برای مردم منطقه، پیدا کرد و برای نخستین بار، چینی نانو را تولید و روانه بازار کردند.

آقای بهبهانی در حالی به روانه زندان گردیده که نمایندگانی که از آنها با عنوان نمایندگان اربعه افتخاری یاد می شود؛ به مناسبت مرگ قاسم سلیمانی بیانیه ای رسمی به نام سلسله گنابادی منتشر ساخته و مرگ قاسم سلیمانی را تسلیت گفتند.

خبرگزاری مهر تابنده نیز در چند خبر به تجلیل از قاسم سلیمانی پرداخته و اخباری را مبنی بر مدال ذوالفقار به نام وی منتشر ساخته است.

این در حالی است که بسیاری بر این باورند که قاسم سلیمانی جنایات بسیاری در خاورمیانه بویژه در عراق و سوریه و یمن و لبنان انجام داده امری که موجب درگذشت ناگوار کودکان و زنان و بی خانمانی و آوارگی میلیونها انسان بیگناه شده است.