اعلام اختتامیه هفته طرح پرسش از تیم پزشکی دکتر تابنده

۴۰۶

در این ویدئو دکتر دادرش فتحی پزشک متخصص عضو کمیته حقیقت‌یاب کمپین دادخواهی با طرح مجدد پرسشهای مطرح شده از تیم پزشکی دکتر تابنده پایان هفته طرح پرسش از تیم پزشکی را اعلام می‌دارد و از علاقه‌مندان، ارادتمندان و پیروان دکتر تابنده دعوت می‌کند تا هرگونه سند، مدرک و گواهی که می‌تواند دست‌اندرکاران کمیته حقیقت‌یاب کمپین دادخواهی دکتر تابنده را یاری رساند را از اعضا این کمیته دریغ نکرده و برای ارائه گزارشات جامع در اختیار کمیته حقیقت یاب قرار دهند.

۱-در مورد عمل جراحی گلوی جناب آقای دکتر نورعلی تابنده ابهامات زیادی وجود دارد. لطفا دلایل این کار را مفصلا توضیح دهید.
۲- دلایل اینکه ظرف دو سال وضعیت سلامتی ایشان انقدر افت کرد در حالی که ایشان در سلامتی کامل بودند چه بود؟ چه شد که ایشان طی مدت کوتاهی به انواع و اقسام بیماری ها دچار شدند؟
۳- تخصص شما جراحی زیبایی است در حالی که حضرتشان به بیماری های ریوی و کلیوی دچار شدند. حداقل وجدان پزشکی حکم میکند که شما به اموری که در حیطهٔ تخصصتان نیست آنهم در مورد چنین شخصیت مهمی ورود نمیکردید. چه شد که به خودتان اجازهٔ قبول چنین مسئولیت خطیری را دادید در حالی که پیشاپیش مشخص بود که تخصص و توانایی آنرا ندارید و همان موقع نیز این امر مورد اعتراض بسیاری از آحاد جامعهٔ فقری قرار گرفته بود.
۴- آیا شما با تیم پزشکی همیشگی ایشان که با شروع حصر برکنار شده بودند تماس حاصل کرده بودید تا از کم و کیف شرایط پزشکی ایشان مطلع شوید و آنها تجارب خود را به شما منتقل کنند؟
۵- آیا شما تمامی امکانات پزشکی پیشرفتهٔ امروز را برای ایشان مورد استفاده قرار دادید؟
۶- آیا انتخاب شما با رضایت شخص ایشان بوده است و شما را به عنوان پزشک خود مورد تأیید قرار دادند؟
۷- چرا هیچ زمان علیرغم درخواست جامعه فقری کوچکترین گزارشی از وضعیت سلامتی ایشان به افکار عمومی ارائه نکردید؟

۸- آقایان نمایندگان اربعه افتخاری همه دکترهایی را که مدتها در دولتسرای ایشان شرف حضور و افتخار خدمتگزاری داشتند و بطور طبیعی مهارت عادی کسب کرده بودند را جبراً اخراج نمودند و کلیه امور پزشکی مربوط به جناب آقای دکترنورعلی تابنده را به شما تحویل دادند. درحالی که شما متخصص عمل جراحی زیبایی هستید! دلیل ارجاع امر مهم مراقبتهای پزشکی آن شخصیت بزرگوار به شما چه بود؟ و شما چرا علیرغم عدم تخصص در این زمینه، عهده دار این امر خطیر شده و مسئولیت آن را پذیرفتید؟
۹- داروهایی که باعث خواب نابهنگام ایشان میشد و موجبات ناراحتی ایشان را فراهم می‌آورد چه بود؟
۱۰ – آیا شما از دارویی با نام (Phenothiazines) برای مداوای دکتر نورعلی تابنده استفاده می کردید؟

افتخار انتشار با:

سایت اینفوصوفی

 www.infosufi.com

ایمیل :

[email protected]

تلگرام اینفوصوفی:

https://t.me/infosufi

اینستاگرام :

 www.instagram.com/info.sufi